Jesienna certyfikacja “Doceń polskie” zakończona sukcesem dla Serowej Krainy z Rajczy!

17 Listopad, 2020 - 13:02 -- OWES

Spółdzielnia Socjalna Serowa Kraina może poszczycić się Certyfikatem Jakości “Doceń Polskie”! Członkowie Loży Ekspertów ocenili Twaróg Rajski i Serek Rabuś (serek pleśniowy) na maksymalną liczbę punktów, co nie pozostawia żadnych wątpliwości:

Twaróg Rajski i Serek Rabuś (serek pleśniowy) to produkty doskonałe, zasługujące na najwyższe Laury Programu - Godło „Doceń polskie TOP PRODUKT”.

Klika słów o Programie:
Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie” jest realizowany od 2011 roku. W ramach przedsięwzięcia co kwartał odbywają się audyty żywności, których patronem honorowym jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Certyfikatem jakości honoruje się produkty, które uzyskają, tytuł TOP PRODUKT jest zarezerwowany dla wyrobów z maksymalnymi notami. Udział w atestacji jest bezpłatny, wytwórca może zgłosić do certyfikacji dowolną liczbę produktów. Godła jakości są przyznawane na 2 lata, po tym czasie producent może zgłosić wyrób do ponownej atestacji.
Tegoroczna październikowa certyfikacja Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego “Doceń polskie” spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wytwórców żywności. XXXVII audyt był ostatnią szansą na zdobycie Godła “Doceń polskie” jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Z tej możliwości skorzystało 77 producentów z całego kraju, którzy do oceny zgłosili prawie 200 produktów. Posiadanie certyfikatu „Doceń polskie” przynosi producentom wymierne korzyści i pozwala na wyróżnienie się na rynku spożywczym. Taki właśnie jest cel programu - wsparcie rodzimych producentów i promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmują się specjaliści zawodowo związani z żywnością i technologią żywienia, którzy tworzą Lożę Ekspertów.

Czy wiesz, że nie wychodząc z domu możesz zrobić zakupy w Serowej Krainie?
Spółdzielnia uruchomiła SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ!!!
Zapraszamy do kontaktu, a poczta kurierska dostarczy sery prosto do Twojego domu!
Wszystkie sery będą zapakowane próżniowo i nie stracą swoich walorów!

Nie czekajcie! Zamawiajcie! Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Pełną gamę wyrobów znajdziecie na stronie internetowej Serowej Krainy
tel. 515 216 261;  501 013 854
e-mail: honorata.szatanik@gmail.com;  piotr.stachulak@onet.pl