Spotkanie informacyjne: Program grantowy “Równać szanse”- zasady, regulamin

4 Wrzesień, 2019 - 13:40 -- OWESTG

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne:

Program grantowy “Równać szanse”- zasady, regulamin

spotkanie odbędzie się  18 września o godzinie 11.00 - 13.00

w budynku Bielskiego Stowarzyszenia Artystycznego "Teatr Grodzki” w Bielsku- Białej, ul.Sempołowskiej 13, IIIp. Sala 306.

Podczas spotkania będą poruszane tematy związane z celami i założeniami programu grantowego  “Równać Szanse”-. Dodatkowo goście zostaną poinformowani o wymogach jakie należy spełnić, aby móc aplikować do programu. Omawiane będą również kryteria merytoryczne, gdzie szukać inspiracji i pomysłów tak aby powstał dobry projekt.

Zapraszamy do udziału w konkursie i spotkaniu fundacje i stowarzyszenia, w tym OSP, a także domy kultury i biblioteki z małych miejscowości do 20 000 mieszkańców. Konkurs odbywa się w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego Równać Szanse 2019. Termin składania wniosków potrwa do 7 października do godziny 12.00. Start w Regionalnym Konkursie Grantowym to szansa na dotację do 8500 złotych (bez wymaganego wkładu własnego) na 6-miesięczny projekt dający przestrzeń do działania młodzieży.

Twórcą programu “Równać szanse” jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a prowadzi go Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży. Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej  www.zfr.org.pl oraz www.rownacszanse.pl

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie udziału telefonicznie pod numerami telefonów: 509 832 941 i 601 205 390.

Spotkanie poprowadzą przedstawicielki Żywieckiej Fundacji Rozwoju, jako Partnera Regionalnego programu: Anna Barabasz i Anna Jafernik