UWAGA!!! Pakiet antykryzysowy. Pożyczki dla mikroprzedsiębiorców - ruszył nabór wniosków Bielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec

2 Kwiecień, 2020 - 12:05 -- OWES

Informujemy, iż Powiatowe Urzędy Pracy w Bielsku-Białej, Cieszynie, Żywcu, na podstawie  ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy  szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, ogłaszają nabór wniosków dla mikroprzedsiębiorców na pierwszy instrument – jednorazowe pożyczki w wysokości do 5 000 złotych.

Cieszyn: Wnioski można składać elektronicznie przez platformę praca.gov.pl oraz w formie papierowej za pośrednictwem poczty. Ze względu na konieczność szybkiej realizacji tego instrumentu preferowane jest złożenie wniosku elektronicznie.Wnioski będą rozpatrywane do wysokości posiadanych przez urząd środków.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Aktualnościach PUP pod linkiem: https://cieszyn.praca.gov.pl/

Bielsko-Biała: Wnioski należy składać do Urzędu poprzez udostępniony formularz elektroniczny na platformie praca.gov.pl lub w formie papierowej – wypełniony wniosek można wrzucić do przygotowanej w holu Urzędu w Bielsku-Białej skrzynki w dniach pn- pt w godzinach od 8:00 do 13: 00, wejście główne od ulicy Partyzantów oraz w budynku Filii w Czechowicach-Dziedzicach.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Aktualnościach PUP pod linkiem: https://bielsko-biala.praca.gov.pl/

Żywiec: Wnioski można składać elektronicznie przez platformę praca.gov.pl lub w formie papierowej wypełniony wniosek można wrzucić do przygotowanej w holu Urzędu Pracy w Żywcu skrzynki w dnia ch od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 13:00 oraz za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Aktualnościach PUP pod linkiem: https://zywiec.praca.gov.pl/