Zapraszamy na szkolenie pt: „Zarządzanie Projektem w Podmiotach Ekonomii Społecznej”

4 Październik, 2021 - 14:00 -- OWES

Serdecznie zapraszamy na szkolenie pt: „Zarządzanie Projektem w Podmiotach Ekonomii Społecznej”, które odbędzie się w dniach 19-20 października 2021 r. (Wtorek-Środa 9.00-16.00) w siedzibie Bielskiego Centrum Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej, ul. Zacisze 5. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak pisać skutecznie projekty aby pozyskiwać środki na rozwój Waszych organizacji to szkolenie jest dla Was.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej działających na terenie subregionu południowego tj. powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego oraz miasta Bielska-Białej.Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej, w przypadku obostrzeń COVID-19 szkolenie odbędzie się w formie zdalnej za pomocą narzędzia Google Meets.
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 13.10.2021r.Ilość miejsc ograniczona!
Szkolenie będzie obejmowało m.in poniższe zagadnienia:
1. Promocja i marketing projektu
2. Specyfika tworzenia projektów przez Podmioty Ekonomii Społecznej
3. Źródła finansowania budżet projektów realizowanych przez Podmioty Ekonomii Społecznej
4. Cechy projektów realizowanych przez Podmioty Ekonomii Społecznej
5. Określanie celów projektu i sposobu ich realizowania
6. Zarządzanie cyklem projektu w PES
7. Etapy planowania projektu i harmonogram
8. Rodzaje wskaźników

Szkolenie poprowadzi specjalista, trener i doradca w zakresie ekonomii społecznej, przedsiębiorczości społecznej, podstaw oraz budowy i tworzenia biznes planów,zasad prowadzenia działalności gospodarczej, przedsiębiorczości a także marketingu, w tym e-marketingu - p. Jacek Arasim. W 2006 roku założył Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych. Od 2002 do 2014 roku był radnym Rady Miasta Żory. W latach 2007-2009 był Zastępcą Prezydenta Miasta Żory a w latach 2014-2020 dyrektorem ŻCOP. Jest jest absolwentem programu Szkoła Liderów Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności i International Visitor Leadership Program – projektu Departamentu Stanu USA.

Na szkolenie możecie się Państwo zapisać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie w zakładce szkolenia. Serdecznie zapraszamy.