Organizacje oferujące wypoczynek i turystykę możecie zgłosić się do bazy Polskiego Bonu Turystycznego

30 Lipiec, 2020 - 10:47 -- OWES

Uwaga organizacje oferujace wypoczynek I turystyke możecie zglosić swój podmiot do bazy przdsiebiorców, którzy oferuja usługi w ramach Polskiego Bonu Turystycznego, sprawdźcie jak to zrobić?

Bon turystyczny: co to takiego?
Bon turystyczny to narzędzie, którego zadaniem jest finansowe wsparcie polskich rodzin, których zdolności dochodowe zostały mocno ograniczone z powodu pandemii koronawirusa. Jednocześnie jest to tez próba pomocy, dotowania branży turystycznej, która jest jedną z najbardziej dotkniętych pandemią Covid – 19 gałęzi gospodarki.

Polski Bon Turystyczny będzie mieć formę elektronicznego bonu o terminie ważności do końca marca 2022 r. Trwają prace nad katalogiem bazy turystycznej. Koordynuje je Polska Organizacja Turystyczna.

Bon będzie ważny do 31 marca 2022 r.

Co zrobić by znaleźć się na liście podmiotów, w można zrealizować bon?
Lista podmiotów, w których będzie można zapłacić za pomocą bonu, będzie publikowana na stronie internetowej Polskiej Organizacji Turystycznej . Na liście znajdą się podmioty, które uprzednio zarejestrują się w systemie teleinformatycznym PUE ZUS. Rejestracja podmiotów już trwa.

Lista podmiotów, w których będzie można zapłacić za pomocą bonu, będzie publikowana na stronie internetowej Bonu Turystycznego. Pierwsza lista pojawi się 1 sierpnia i będzie aktualizowana. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem: https://www.facebook.com/mrpipsRP/posts/1704503306380723