XIII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników ds. współpracy z lokalnymi organizacjami pozarządowymi - 28.05.2020r.

27 Maj, 2020 - 10:35 -- OWES

Serdecznie zapraszamy pełnomocników z subregionu południowego: m. Bielska-Białej, powiatów: bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego, którzy w samorządzie terytorialnym zajmują się koordynacją współpracy z lokalnymi organizacjami pozarządowymi na XIII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników. Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT wraz z Ogólnopolskim Forum Organizacji Pozarządowych organizuje Forum, które tym razem odbędzie się online, w trzech odsłonach, a relację bezpośrednią z wydarzeń przeprowadzi portal ngo.pl.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 28 maja 2020r., kolejne zorganizowane będzie w czerwcu i we wrześniu br. Każde z wydarzeń będzie miało inne tematy przewodnie i innych prelegentów, jednak będą równie interesujące i przydatne dla przedstawicieli i przedstawicielek JST zajmujących się współpracą z sektorem pozarządowym. O kolejnych sesjach będziemy informować na bieżąco.

Forum to wydarzenie, w którym online weźmie udział ok. 100 przedstawicieli JST na co dzień zajmujących się budowaniem relacji z trzecim sektorem, organizowane jest corocznie przez Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT. W tym roku spotkanie ma specjalny charakter, ponieważ przeprowadzone zostanie w 30 rocznicę odrodzenia polskiej samorządności. Patronat medialny objął portal NGO.PL.

Forum będzie okazją do dyskusji o aktualnych wyzwaniach i problemach, jakie stawia partnerstwu samorządu i organizacji dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość. Tym razem uwaga prowadzących skupi się na jakości współpracy w dobie kryzysu ekonomicznego i pandemii. Specjaliści podpowiedzą pełnomocnikom i pełnomocniczkom, jak mogą skorzystać z Tarczy Antykryzysowej na potrzeby lokalnych organizacji pozarządowych.

Aby wziąć udział w Forum należy się zarejestrować elektronicznie (do 27.05!) pod adresem https://forms.gle/QBVpqSgsuDg97LRn6

Wiecej informacji znajdziecie na stronie ngo.pl:

https://wydarzenia.ngo.pl/322491-xiii-ogolnopolskie-forum-pelnomocnikow.html?fbclid=IwAR15aJ4Z8Oh8qDngZ4m0NYysQZ0OlFJ7w0shKgSMKU38HDI88aZRmZ6w89c

Pliki do pobrania: