Kontakt

OŚRODEK WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ

LIDER: STOWARZYSZENIE BIELSKIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  UWAGA! Od 1 lipca 2021r. zmieniamy adres siedziby!

Nowy adres: 43-300 Bielsko-Biała, ul. Zacisze 5

PRZED PLANOWANYM SPOTKANIEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! 

KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY poniżej

ul. Zacisze 5

43-300 Bielsko-Biała

tel. 33 496 02 44, 33 496 02 11
e-mail: owes@bcp.org.pl

KIEROWNIK PROJEKTU:
Marcin Sanetra:  owes@bcp.org.pl

DORADCY BIZNESOWI:
Barbara Parzonka-Przybyło: barbara.parzonka@bcp.org.pl

Katarzyna Cieloch: katarzyna.cieloch@bcp.org.pl

Andrzej Surma: andrzej.surma@bcp.org.pl

ANIMATORKI: 
Ewelina Polak: ewelina.polak@bcp.org.pl    tel. 509 124 204

Agnieszka Kowalska: agnieszka.kowalska@bcp.org.pl   tel. 503 822 990

ANIMATORKA EKONOMIZACJI:
Joanna Bajor: joanna.bajor@bcp.org.pl

Biuro OWES czynne: pon. - pt. 8.00-16.00

Wyświetl większą mapę

PARTNER: BIELSKIE STOWARZYSZENIE ARTYSTYCZNE TEATR GRODZKI

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sempołowskiej 13
tel. 33 496 52 19
e-mail: owes(at-)teatrgrodzki.pl

ANIMATORKI:
Paulina Białek: animator(at-)teatrgrodzki.pl, tel.693 754 477
Magdalena Waligóra: m.waligora(at-)teatrgrodzki.pl, tel. 661 837 845

DORADCZYNI OGÓLNA:
Anna Janczyk: doradca.owes(at-)teatrgrodzki.pl, tel. 513 404 400

DORADCZYNIE BIZNESOWE:
Katarzyna Siemieniec: k.siemieniec(at-)teatrgrodzki.pl, tel. 732 632 361
Aneta Merta: a.merta(at-)teatrgrodzki.pl, tel. 508 286 345

Biuro OWES czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

Wyświetl większą mapę

 

 

Napisz do nas